|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Труба стальна ГОСТ 3262-75 Ду 40 (48х3,0)
Артикул
000033550
Характеристики
| Матеріал | сталь |
|---|---|
| Покриття | без обробки |
| Перетин труби | кругла |
| Номінальний діаметр DN (Ду) | 40 мм |
| Зовнішній діаметр труби | 48 мм |
| Товщина стінки (S) | 3 мм |
| Метод виготовлення | електрозварна |
| Застосування | для водопроводу, для газопроводу, для опалення |
| Країна виробника | Україна |
| Стандарт | ГОСТ 3262 |
| Максимальна температура робочого середовища | 175°С |