|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Труба стальна ГОСТ 3262-75 Ду 25 (32х2,8)
Артикул
000033547
Характеристики
| Матеріал | сталь |
|---|---|
| Покриття | без обробки |
| Перетин труби | кругла |
| Номінальний діаметр DN (Ду) | 25 мм |
| Зовнішній діаметр труби | 32 мм |
| Товщина стінки (S) | 2,8 мм |
| Метод виготовлення | електрозварна |
| Застосування | для водопроводу, для газопроводу, для опалення |
| Країна виробника | Україна |
| Стандарт | ГОСТ 3262 |
| Максимальна температура робочого середовища | 175°С |