|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Колонка пожежна призначена для відкривання(закривання) підземного гідранта. Приєднання пожежних рукавів з метою відбору води з теплопровідних мереж на пожежні потреби. Колонка зроблена в кліматичному виконанні по ГОСТ 15150
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Вага | 15 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Робочий тиск | 1 МПа |
| Висота | 190 мм |
| Ширина | 430 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 1100 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип пристрою | Колонка пожежна |
| Умовний прохід вхідного патрубка | 125 мм |
| Умовний прохід вихідного патрубка | 80 мм |
| Коефіцієнт опору | 10 |
| Наявність перекривного пристрою | Так |