|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Привід LR24A без пружинного повернення застосовується для керування відкрито/закрито або регулюючими кульовими клапанами серій R20…, R4…, R60…, R30…, R5…, R70…
Керується привід за 3-точковою або відкрито/закрито схемою. Напруга живлення – АС/DC 24В.
Час ходу приводу складає 90с (35с для версії LR24AX).
Проста установка
Електропривод легко кріпиться на клапан за допомогою одного гвинта, горизонтально у кожному з чотирьох положень.
Кут повороту, що настроюється
Кут повороту налаштовується механічними упорами.
Висока функціональна надійність
Електропривод захищений від перевантаження, не вимагає кінцевих вимикачів і автоматично зупиняється при досягненні кінцевих положень.
Технічна інформація у форматі .*pdf
LR24A (-S) Технічні характеристики
Технические характеристики
| Напряжение питания | AC 24 V |
| Диапазон напряжения питания | AC 19,2...28,8 V |
| Расчетная мощность | 2 ВА |
| Электрическое подключение | кабель: 1 м , 3 х 0,75 мм² |
| Потребляемая мощность: | 1 Вт |
| Функциональные данные | |
| Время поворота | 90 с |
| Крутящий момент | 5 Нм |
| Степень защиты корпуса | IP54 |
| Температура эксплуатации | 0...+50° С |
| Температура хранения | –40...+80° С |
| Влажность окружающей среды | 95% отн., без конденсации |
| Вес | 0,55 кг |