|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Фланець нержавіючий Ду 80 Ру 10 різьба 3"
Артикул
fl-nerz-rizba-6
Характеристики
| Тип фланця | плоский |
|---|---|
| Матеріал фланця | нержавіюча сталь |
| Марка матеріалу фланця | AISI 304 (08X18H10) |
| Номінальний діаметр DN (Ду) | 80 мм |
| Номінальний тиск PN (Ру) | 10 бар |
| Зовнішній діаметр фланця | 195 мм |
| Міжцентрова відстань отворів під кріплення | 160 мм |
| Товщина фланця | 17 мм |
| Кількість отворів під кріплення | 8 |
| Діаметр отворів під кріплення | 18 мм |
| Номінальний діаметр болтів або шпильок | М16 |
| Приєднання до труби | зварювання |
| Особливість конструкції фланця | з різьбою |
| Стандарт | ГОСТ 12820 |